JobCrawler
Jakiej pracy szukasz? Gdzie? Nacja
zawód, stanowisko, slowo kluczowe miejscowosc lub województwo

Oferty pracy:

   ZNACZENIE  DZIEń   RSS Adecco Gorzów Wielkopolski -    1 - 1 z 1 (0,594 seconds)
Ostatnie wyszukiwania
Data ogloszenia
W zeszlym miesiacu
Ostatnie 15 dni
Ostatni tydzien
Dzis oferta
Firma
Wszystkie
Adecco Poland Sp. Z O. o.
źródło
Wszystkie
Aldaba
EMAIL Adecco Gorzów Wielkopolski Otrzymuj mailem Adecco Gorzów Wielkopolski

Podpowiedzi: praca naukowa dla zakła

Produkcja / ii zmiany, gorzów wielkopolski, lubuskie

Gorzów Wielkopolski
Zadania: - wykonywanie czynno ci produkcyjnych - praca w pozycji stoj cej. wymagania: - umiej tno pracy w zespole, - obs uga komputera, - dobry wzrok. oferujemy: - praca w systemie ii zmianowym, - umow o prac tymczasow , po ... adecco poland sp. z o.o.
07 ottobre 2017 - 20:00
 Adecco Poland Sp. Z O.o.   Aldaba

 MyCrawler

2003-2017 JobCrawler