JobCrawler
Jakiej pracy szukasz? Gdzie? Nacja
zawód, stanowisko, slowo kluczowe miejscowosc lub województwo

Oferty pracy:

   ZNACZENIE  DZIEń   RSS Audytor -    1 - 3 z 3 (0,562 seconds)
Ostatnie wyszukiwania
Data ogloszenia
W zeszlym miesiacu
Ostatnie 15 dni
Ostatni tydzien
Dzis oferta
Firma
Wszystkie
Grupa Vsc
Pzu
Confidencial
źródło
Wszystkie
Aldaba
EMAIL Audytor Otrzymuj mailem Audytor

Podpowiedzi: praca naukowa dla zakła

Tajemniczy klient - audytor, lubelskie

Lubelskie
Opis stanowiska: tajemniczy klient wciela si w rol przeci tnego klienta, który udaje si do wskazanej placówki, nawi zuje rozmow z pracownikiem, oceniaj c m.in. jako obs ugi oraz elementy wizualne lokalu. po wizycie wype nia raport ... grupa vsc
19 novembre 2017 - 18:00
 Grupa Vsc   Aldaba

Audytor - obszar aktuariatu (warszawa), warszawa, mazowieckie

Warszawa
09-11 7 miejsce pracy: warszawa nr ref.: termin sk adania aplikacji: 08-12 7 wybrana osoba b dzie odpowiedzialna za: identyfikacj obszarów dzia alno ci grupy pzu o wysokim poziomie ryzyka w obszarze aktuariatu maj ... pzu
12 novembre 2017 - 11:00
 Pzu   Aldaba

Audytor - badacz opinii, pomorskie

Pomorskie
Wymagania: wykszta cenie rednie obowi zki: szukasz pracy podziel si z nami swoj opini i odbierz z . je eli we wrze niu lub pa dzierniku wzi e po yczk w wybranych bankach, zadzwo do nas, powiedz jak przebiega proces jej...
24 ottobre 2017 - 14:00
 Confidencial   Aldaba

 MyCrawler

2003-2017 JobCrawler