JobCrawler
Jakiej pracy szukasz? Gdzie? Nacja
zawód, stanowisko, slowo kluczowe miejscowosc lub województwo

Oferty pracy:

   ZNACZENIE  DZIEń   RSS budowlana -    1 - 1 z 1 (0,578 seconds)
Ostatnie wyszukiwania
Data ogloszenia
W zeszlym miesiacu
Ostatnie 15 dni
Ostatni tydzien
Dzis oferta
Firma
Wszystkie
Mega Partners
źródło
Wszystkie
Pracodawca
EMAIL budowlana Otrzymuj mailem budowlana

Podpowiedzi: praca naukowa dla zakła

Brukarz

Niemcy
Obowiązki: branża: budowlana miejsce pracy: niemcy: 32657 lemgo, 33428 harsewinkel, 45888 gelsenkirchen, apenburg 3848 zakres obowiązków: - wykonywanie nawierzchni brukarskiej i podbudowy drogowej. - renowacja i naprawa nawierzchni brukowych. - wykonywanie robót towarzyszących i odwodnienia. - współdziałanie z całym zespołem wymagania: szukamy kandydatów posiadających nastêpujące kwalifikacje: - pracowałeś co najmniej 5 lat na ww. stanowisku - posiadasz wiedzê z zakresu budownictwa - znasz dobrze rysunek techniczny i potrafisz komunikowaæ siê w jêzyku niemieckim - posiadasz własne ubranie robocze oraz podstawowe narzêdzia - jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych oferujemy: jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz: - kontrakt na niemieckich warunkach - wynagrodzenie w wysokości 12,...
31 agosto 2018 - 16:00
 Mega Partners   Pracodawca

 MyCrawler

2003-2018 JobCrawler