JobCrawler
Jakiej pracy szukasz? Gdzie? Nacja
zawód, stanowisko, slowo kluczowe miejscowosc lub województwo

Oferty pracy:

   ZNACZENIE  DZIEń   RSS budowlana -    1 - 1 z 1 (0,606 seconds)
Ostatnie wyszukiwania
Data ogloszenia
W zeszlym miesiacu
Ostatnie 15 dni
Ostatni tydzien
Dzis oferta
Firma
Wszystkie
Mega Partners
źródło
Wszystkie
Pracodawca
EMAIL budowlana Otrzymuj mailem budowlana

Podpowiedzi: praca naukowa dla zakła

Elektryk niemcy

Niemcy
Obowiązki: branża: budowlana/elektryczna miejsce pracy: południe niemiec, kierunek monachium szczegóły oferty: montaż instalacji elektrycznej zazwyczaj w budynkach mieszkalnych, zgodnie z dokumentacją techniczną. układanie tras kablowych, montaż gniazdek, przełączników, oświetlenia, itp. wymagania: od kandydatów oczekujemy: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - dokumenty potwierdzające zawód, możliwośæ pracy w branży świadectwo szkolne, uprawnienia elektryczne, kursy - komunikatywna znajomośæ jêzyka niemieckiego. szukamy osób, które bêdą w stanie porozumieæ siê z niemieckim zleceniodawcą. osoby bez żadnej znajomości jêzyka nie bêdą brane pod uwagê w procesie rekrutacji, - własny samochód na dojazd do pracy, - znajomośæ dokumentacji technicznej oferujemy: ofer...
16 aprile 2018 - 08:00
 Mega Partners   Pracodawca

 MyCrawler

2003-2018 JobCrawler