JobCrawler
Jakiej pracy szukasz? Gdzie? Nacja
zawód, stanowisko, slowo kluczowe miejscowosc lub województwo

Oferty pracy:

   ZNACZENIE  DZIEń   RSS fizjoterapeuty -    1 - 1 z 1 (0,461 seconds)
Ostatnie wyszukiwania
Data ogloszenia
W zeszlym miesiacu
Ostatnie 15 dni
Ostatni tydzien
Dzis oferta
Firma
Wszystkie
Job Agenten Anna Schimizek
źródło
Wszystkie
Pracodawca
EMAIL fizjoterapeuty Otrzymuj mailem fizjoterapeuty

Podpowiedzi: praca naukowa dla zakła

Fizjoterapeuta

Niemcy
Obowiązki: move better - feel good ! to motto naszego pracodawcy z großostheim przy aschaffenburgu oraz frankfurcie od 2500 euro brutto - dla początkującego fizjoterapeuty do 3000 euro brutto zakwaterowanie za darmo! wymagania: twój profil: - twój zawód jest twoja pasja pracujesz chêtnie w teamie - chcesz doskonaliæ twój fizjoterapeutyczny warsztat - jesteś osoba pełną pozytywnej energii oraz ambitną jesteś otwarty na nowe wyzwania - indywidualne postêpy w leczeniu sprawiają, ze chcesz byæ jeszcze lepszy oferujemy: nasz pracodawca oferuje: - zakwaterowanie: na początek za darmo do momentu znalezienia własnego mieszkania - w piątki praca do godziny 12:00 - możliwości rozwojowe: dofinansowanie/pełne objecie kosztów mt,bobath,mld itd - 26 dni urlopu 5 dni na kursy i szkolenia. przeprowadzamy proces nostryfikacji twojego dyplomu! poznaj swojego pracodawcê podcza...
22 agosto 2018 - 08:00
 Job Agenten Anna Schimizek   Pracodawca

 MyCrawler

2003-2018 JobCrawler